Samoborski Športski Savez

Laureati

2015

Najbolja sportašica:
Ana Lenard - članica Karate kluba Samobor

Najbolji sportaš:
Filip Turk - član Brdsko biciklističkog kluba Šišmiš Samobor

Najbolja ženska ekipa:
Orijentacijski klub Japetić

Najbolja momčad:
Rukometni klub Rudar

Ana Lenard
Filip Turk
Orijentacijski klub Japetić
Rukometni klub Rudar

2014

Najbolja sportašica:
Ana Lenard - članica Karate klub Samobor

Najbolji sportaš:
Filip Turk - član Brdsko biciklističkog kluba Šišmiš Samobor

Najbolja ženska ekipa:
Karate klub Samobor

Najbolja momčad:
Rukometni klub Rudar

Rukometni klub Rudar
Karate klub Samobor
Filip Turk
Ana Lenard

2013

Najbolja sportašica:
Ana Lenard - članica Karate klub Samobor

Najbolji sportaš:
Matija Razum - član Orijentacijskog kluba Japetić

Najbolja ženska ekipa:
Ženski rukometni klub Samobor

Najbolja momčad:
Teniski klub Samobor 1890

Ana Lenard
Matija Razum
Ženski rukometni klub Samobor
Teniski klub Samobor 1890

2012

Najbolja sportašica:
Ana Lenard - članica Karate klub Samobor

Najbolji sportaš:
Filip Turk - član Brdsko biciklističkog kluba Šišmiš

Najbolja ženska ekipa:
Ženski rukometni klub FANTASYLAND Samobor

Najbolja momčad:
Karate klub Samobor


Laureati 2012.

2011

Najbolja sportašica:
Ivana Lovrić – članica Ženskog rukometnog kluba Samobor

Najbolji sportaš:
Matej Tomazin – član Karate kluba Samobor

Najbolja ženska ekipa:
Ženski rukometni klub Samobor

Najbolja momčad:
Karate klub Samobor


Naj sportaši 2011.

2010

Najbolja sportašica:
Maja Lenard – članica Karate kluba Samobor

Najbolji sportaš:
Nikola Šoić – član Karate kluba Samobor

Najbolja ženska ekipa:
Ženski rukometni klub Samobor

Najbolja momčad:
Karate klub Samobor


ŽRK Samobor

2009

Najbolja sportašica:
Ana Lenard – članica Karate kluba Samobor

Najbolji sportaš:
Matej Tomazin – član Karate kluba Samobor

Najbolja ženska ekipa:
Ženski rukometni klub Samobor

Najbolja momčad:
Teniski klub Samobor 1890


ŽRK Samobor

2008

Najbolja sportašica:
Maja Janković (Karate klub Samobor)

Najbolji sportaš:
Antonio Šančić (Teniski klub Samobor 1890)

Najbolja ženska ekipa:
Karate klub Samobor

Najbolja momčad:
Karate klub Samobor


Maja Janković

Antonio Šančić

2007

Najbolja sportašica:
Maja Lenard (Karate klub Samobor)

Najbolji sportaš:
Matej Tomazin (Karate klub Samobor)

Najbolja ženska ekipa:
Karate klub Samobor

Najbolja momčad:
Karate klub Samobor


Maja Lenard

Matej Tomazin

2006

Najbolja sportašica:
Nika Fleiss (Skijaški klub Samobor)

Najbolji sportaš:
Tomislav Rašidagić (Karate klub Samobor)

Najbolja ženska ekipa:
Karate klub Samobor

Najbolja momčad:
Karate klub Samobor


T. Rašidagić i župan Kožić

2005

Najbolja sportašica:
Nika Fleiss (Skijaški klub Samobor)

Najbolji sportaš:
Dario Svetić (Karate klub Samobor)

Najbolja ženska ekipa:
Karate klub Samobor

Najbolja momčad:
Teniski klub Samobor 1890


TK Samobor 1890

2004

Najbolja sportašica:
Nika Fleiss (Skijaški klub Samobor)

Najbolji sportaš:
Davor Mrzak (Karate klub Samobor)

Najbolja ženska ekipa:
Gimnastički klub Samobor

Najbolja momčad:
Karate klub Samobor


Proglašenje samoborskih lauerata za 2004. godinu

2003

Najbolja sportašica:
Maja Janković Karate klub Samobor

Najbolji sportaš:
Davor Mrzak Karate klub Samobor

Najbolja ženska ekipa:
Ženski rukometni klub Samobor

Najbolja momčad:
Karate klub Samobor


Proglašenje samoborskih lauerata za 2003. godinu

2002

Najbolja sportašica:
Nika Fleiss Skijaški klub Samobor

Najbolji sportaš:
Davor Mrzak Karate klub Samobor

Najbolja ženska ekipa:
Ženski rukometni klub Samobor

Najbolja momčad:
Karate klub Samobor




Proglašenje samoborskih lauerata za 2002. godinu

2001

Najbolja športašica:
Iva Lulić Judo klub "Samobor"

Najbolji športaš:
Dario Svetić Karate klub "Samobor"

Najbolja ženska športska ekipa:
Ženski rukometni klub "Samobor"

Najbolja muška momčad:
Karate klub "Samobor"


Dario Svetić

XX STOLJEĆE

Najbolja športašica:
Nika Fleiss Skijaški klub “Samobor”

Najbolji športaš:
Vladimir Šujster

Najbolja ženska športska ekipa:
Ženski rukometni klub "Samoborka-Silex"

Najbolja muška momčad:
Nogometni klub "Samobor"


Najbolja športašica Samobora XX stoljeća - Nika Fleiss

2000

Najbolja športašica:
Maja Janković Karate klub "Samobor"

Najbolji športaš:
Davor Mrzak Karate klub “Samobor”

Najbolja ženska športska ekipa:
Karate klub "Samobor"

Najbolja muška momčad:
Moto klub "Samobor 89"


Davor Mrzak

1999

Najbolja športašica:
Nika Fleiss Skijaški klub “Samobor”

Najbolji športaš:
Davor Mrzak Karate klub “Samobor”

Najbolja ženska športska ekipa:
Šahovski klub "Samobor"

Najbolja muška momčad:
Karate klub "Samobor"


Nika Fleiss

1998

Najbolja športašica:
Nika Fleiss Skijaški klub “Samobor”

Najbolji športaš:
Vjekoslav Škreb Karate klub “Samobor”

Najbolja ženska športska ekipa:
Karate klub "Samobor"

Najbolja muška momčad:
Moto klub "Samobor 89"


Moto klub "Samobor 89"

1997

Najbolja športašica:
Tina Petrac Karate klub “Samobor”

Najbolji športaš:
Dario Svetić Karate klub “Samobor”

Najbolja ženska športska ekipa:
Ženski rukometni klub "Silex"

Najbolja muška momčad:
Nogometni klub "Samobor"


Nogometni klub Samobor

1996

Najbolja športašica:
Nika Fleiss Skijaški klub “Samobor”

Najbolji športaš:
Davor Cipek Karate klub “Samobor”

Najbolja ženska športska ekipa:
Ženski rukometni klub "Silex"

Najbolja muška momčad:
Nogometni klub "Samobor"


Laureati

1995

Najbolja športašica:
Tatjana Mihelić Karate klub "Samobor"

Najbolji športaš:
Viktor Bolšec Moto cross klub “Samobor”

Najbolja ženska športska ekipa:
Judo klub "Feroimpex" Samobor

Najbolja muška momčad:
Motocross klub "Samobor"


Laureati

1994

Najbolja športašica:
Mirjana Rudar Judo klub “Feroimpex” Samobor

Najbolji športaš:
Goran Romić Karate klub "Samobor"

Najbolja ženska športska ekipa:
Judo klub "Feroimpex" Samobor

Najbolja muška momčad:
Karate klub "Samobor"


Judo klub "Feroimpex" Samobor
Info
Udruge članice